Kapora Ön Bilgilendirme

Kapora

Kapora Bu listeye isminizi yazdırıp o ismi başkasına sunmamızı engelleyen ön ödemedir.

Kapora yatırdığınızdan itibaren 3 saat çayma süreniz vardır. Bu süreden itibaren vazgeçme durumunuzda kapora iadesi olmayacaktır.

Bizden kaynaklı bir sorun da örneğin erkek rezervasyonu yaptınız ve erkek doğmadı veya tam tersi dişi rezervasyonu yaptınız dişi doğmadı size iki seçenek sunuyoruz.

  • Bir sonraki doğumumuza sizi ekleyebiliriz.
  • Kaporanızı iade edebiliriz.

Sahiplendirme sözleşmesi

Yavrumuz 50 ile 65 gün arası teslim edilir.

Yavru seçimin de ilk seçim hakkına dişi de de erkekte de sahip olmak için anne köpeğimize yavruları büyütürken bizim talep ettiğimiz mama hediye alınır.

Yavrularımıza 28 günlükken iç parazit uygulanır.

35-38 günlükken Dp Puppy aşısı bizde yapılır. Ve sonrasında Karma 1 aşısı yapılır.

50-65 gün arası karnesi ve faturası ile teslim edilir.

Federasyondan Secere belgeleri geldiğinde ise adresinize kargolanır.

İade koşulları

Köpeğimiz de ırk standartını etkileyecek kusur çıktığı zaman veterinerinize genetiktir raporu vermesini isteyebilirsiniz bunu bize bildirdiğiniz de bizde kendi veterinerimizde bunu tespit edip raporlayacağız bu durumda size yeni eşleşmelerimizden bir yavru hediyemiz olacaktır.

Hastalık sorunları

Bu ırkın en yatkın hastalıklarından biri ( Parvo virüsüdür.) Bu hastalığın kuluçkalama dönemi 3 ile 7 gündür. Bu süre zarfında köpeğiniz Parvo virüsü çıkarsa ve diğer kardeşlerinde  de bu sorun görünürse yavru kaybınız durumunda ilk eşleşmelerimizden beğendiğiniz bir eşleşmeden yavru alabilirsiniz bedelsiz.

Yavruyu aldıktan sonra uymakla sorumlu olduğunuz yükümlülükleriniz.

Şecere nedir? : Aldığınız yavru köpeğin soy ağaçı belgesidir.

Köpeğimiz hangi kuruluşa kayıtlıdır? : Köpeğimiz Türkiye de Köpek ırkları ve kinoloji federasyonuna kayıtlıdır. ( Kif.org.tr) Federasyonumuz da FCI’n tam üyesidir.

Şecere Yavruyu aldığımız da bizim üzerimize mi çıkıyor?: Hayır Secere üreticisinin üzerine çıkar ve yeni sahipleri Kif ofisi ile iletişime geçip secereyi üstlerine devir alırlar.

Rezervasyon Bilgisi

Whatsapp veya Arama ile bize ulaşabileceğiniz Telefon Numaramız : 0534 301 51 30 ‘dur. Eşleşmeler bölümümüzden yeni eşleşmelerimizi görebilir,yavrular bölümümüzden mevcut yavrularımızı görebilirsiniz.

2 thoughts on “Kapora Ön Bilgilendirme”

Comments are closed.